• BASEUS Lodówka turystyczna Baseus Zero Space Refrigerator, 8L, 12V/230V (biała)

The Symbol : BSU1544WHT
No goods
559.00
Enter your email
Shipping within 24h
Shipping price 0
Kurier (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 6.99
Paczkomaty InPost 12
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 35
The Availability Of Brak towaru
The Weight Of The 0.15 kg
Leave your phone

 

W pogoni za doskonałością

 

Wykwintność i inteligencja to nowe cechy współczesnych ludzi. Dzięki lepszemu zrozumieniu życia stale ulepszamy i optymalizujemy design lodówek, aby osiągnąć współistnienie piękna i praktyczności. Przenośna lodówka Baseus umożliwia w zależności od potrzeb chłodzenie produktów, lub zachowanie ich wysokiej temperatury. Natomiast jej stylowy design świetnie wkomponuje się w każde miejsce.

 


 

 

Zaokrąglony kształt, czarujący wygląd

 

Aby spełnić codzienne zapotrzebowanie, lodówka posiada pojemność 8L, co daje jej możliwość przechowywania do 8 puszek napoju. Jej niewielki rozmiar sprawia, że jest lekka, więc można zabrać ją ze sobą, gdziekolwiek potrzebujemy. Natomiast jej uroczy, zaokrąglony design sprawi, że wszędzie będzie pasowała, budząc zachwyt wśród naszych znajomych.

 


 

 

Przemyślany design

 

Szyba na drzwiczkach umożliwia nam zajrzenie do środka, co ogranicza niepotrzebne jej otwieranie i wpuszczenie do środka ciepła. Natomiast proste drewniane nóżki w stylu japońskim oraz skórzany uchwyt na jej górnej powierzchni dodają jej ekskluzywnego wyglądu.

 


 

 

Aby życie miało lepszy smak

 

Innowacyjna technologia chłodzenia umożliwia zejście do temperatury 0℃. Do kontroli temperatury wykorzystywany jest półprzewodnik. Nagrzanie lodówki do przechowywania żywności w 65℃ trwa około godzinę, natomiast ochłodzenie jej zajmuje ok 1.5 godziny. Zapewnij sobie ciepły posiłek, lub chłodne napoje podczas upalnych dni.

 


 

 

Inne sposoby wykorzystywania

 

Schłodź w lecie produkty do pielęgnacji cery, aby uchronić szminkę przed wypłynięciem z tubki, zachować elastyczną strukturę maseczki i zahamować odparowywanie perfum.

 


 

Skonstruowana, by zachować temperaturę

 

Lodówka została uformowana z jednej części, która została uszczelniona z drzwiczkami ze szczelnym zamknięciem, dzięki czemu lepiej zachowuje temperaturę oraz świeżość przechowywanych produktów.

 


 

 

Inteligentne rozwiązania

 

Lodówka została stworzona tak, aby była jak najbardziej energooszczędna. Urządzenie ma moc 60W, co powoduje zużycie dobowe prądu w granicach 1 kWh. Nie musisz przejmować się, że lodówka będzie zakłócała ciszę, ponieważ poziom hałasu jaki emituje wynosi zaledwie 28dB. Natomiast możliwość obsługi prądu zmiennego oraz stałego sprawia, że można z niej korzystać zarówno w domu jak i w aucie.

 

 

Specyfikacja


 

Producent Baseus
Nazwa Baseus Zero Space Refrigerator
Kod produktu CRBX01-A02
Materiał ABS
Pojemność 8L
Emitowany szum ≤28dB
Moc 60W
Napięcie 220V
Waga 3,5kg
Wymiary 36 x 27,5 x 29 cm
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question