• BlitzWolf Transmiter FM BlitzWolf BW-BC2, 2x USB + USB-C, PD18W + QC 3.0, RGB

The Symbol : BLZ384
No goods
699.00
Enter your email
Shipping within 24h
Shipping price 0
Kurier (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 6.99
Paczkomaty InPost 12
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 35
The Availability Of Brak towaru
The Weight Of The 0.15 kg
Leave your phone

Transmiter samochodowy Bluetooth Blitzwolf BW-BC2

Samochodowy transmiter Bluetooth z ładowarką BW-BC2 sprawi, że każda podróż stanie się przyjemniejsza. Umożliwia odtwarzanie muzyki oraz bezpieczne wykonywanie połączeń telefonicznych. Wbudowany mikrofon z redukcją hałasu CVC pozwala na swobodną komunikację. 3 porty ładowania sprawią, że błyskawicznie naładujesz swoje sprzęty. Kolorowe podświetlenie nadaje urządzeniu stylowy charakter, a cyfrowy wyświetlacz dostarczy Ci najważniejszych informacji.

 

2 możliwości odtwarzania muzyki

Za pomocą transmitera możesz odtwarzać muzykę na 2 sposoby. Sparuj go z telefonem i włączaj piosenki przez Bluetooth. Możesz też podłączyć do BW-BC2 pamięć USB z zapisanymi na niej utworami. Urządzenie obsługuje formaty MP3, WAV, WMA i FLAC. Umożliwia odtwarzanie krystalicznie czystego, zachwycającego dźwięku na poziomie Hi-Fi. Od teraz każdą podróż możesz odbywać w towarzystwie swoich ulubionych piosenek!

 

Szybkie ładowanie

Produkt został wyposażony w aż 3 porty ładowania. QC 3.0 oraz USB-C PD umożliwiają szybkie ładowanie Twoich urządzeń. Wejście DC 5V/1A pozwala na standardowe ładowanie, a także na podłączenie do transmitera pamięci USB. Za pomocą BW-BC2 naładujesz na przykład telefon, tablet, smartwatcha, a nawet słuchawki bezprzewodowe.

 

Stylowy i praktyczny

Urządzenie ma podświetlenie LED, którego kolor i styl możesz dostosować do swoich upodobań. Uruchom dynamiczny lub statyczny tryb RGB i wybierz jedną z 7 dostępnych barw. Ponadto, na wbudowanym ekranie LED wyświetlane są informacje dotyczące kanału FM, napięcia samochodu, a także głośności. BW-BC2 wyróżnia się nie tylko stylowym, ale też funkcjonalnym designem.

 

Wygodne i bezpieczne rozmowy przez telefon

Korzystając z transmitera możesz też rozmawiać przez telefon, zachowując wolne ręce i bezpieczeństwo jazdy. Wbudowany mikrofon ma funkcję redukcji hałasu CVC, co sprawi, że Twoi rozmówcy doskonale Cię usłyszą. Wystarczy nacisnąć w odpowiednim miejscu, aby odebrać połączenie i bez obaw przeprowadzić rozmowę.

 

Kompatybilny i prosty w obsłudze

Transmiter charakteryzuje się szeroką kompatybilnością - działa z większością urządzeń Bluetooth i doskonale współpracuje z samochodami 12-24 V. Jest też bajecznie proste w obsłudze. Jeden przycisk umożliwia między innymi obsługę połączeń telefonicznych. Aby dostosować głośność lub częstotliwość, należy natomiast przekręcić urządzenie w lewo lub w prawo.

 

Specyfikacja

 

Producent Blitzwolf
Model BW-BC2
Zasięg transmisji Bluetooth 0-5 m
Napięcie robocze 12-24 V
Wyjście QC3.0 5 V/3 A, 9 V/2,1 A, 12 V/1,5 A
Wyjście USB-C 5 V/3 A, 9 V/2,1 A, 12 V/1,5 A
Wyjście symultaniczne 5 V/3 A (w tym samym czasie)
Podświetlenie RGB Czerwone, zielone, niebieskie, pomarańczowe, fioletowe, lodowo niebieskie, białe, 1 dynamiczny tryb RGB, 1 statyczny tryb RGB
Pamięć USB Obsługuje MP3/WMA/WAV/FLAC, maks. 32 GB

 

 

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question