• Speck Etui Speck Balance Folio MICROBAN Apple iPad mini 2021 (6. generacji) (Black)

The Symbol : SPK298BLK
237.00
opak Add to wishlist
Shipping within 24h
Shipping price 0
Kurier (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 6.99
Paczkomaty InPost 12
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 35
The Availability Of Średnia dostępność
The Weight Of The 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 501193490

Leave your phone

Balance FOLIO® to smukłe i stylowe etui na tablet. Zapewniając doskonałą trwałość i ochronę, wewnętrzna wyściółka pomaga chronić ekran przed zarysowaniami i otarciami tabletu, a zewnętrzna powłoka chroni przed uderzeniami i wgnieceniami po upuszczeniu z wysokości do 4 stóp.

Bezpieczne zamknięcie zatrzaskowe utrzymuje wszystko na swoim miejscu, zapewniając spokój ducha w przypadku upadku. Osłona ochronna zawiera magnetyczną osłonę aparatu, która zakrywa obiektyw i łatwo chowa, gdy trzeba zrobić zdjęcie. Dodatkowo ta osłona zamienia się w wygodną podstawkę do pisania i oglądania.

Wbudowane magnesy w pokrowcu są strategicznie rozmieszczone, aby uśpić tablet, gdy nie jest używany, i wybudzić go automatycznie, gdy jest to potrzebne, aby wydłużyć czas pracy baterii.

To etui ma zintegrowany uchwyt na Apple® Pencil (1. generacji), dzięki czemu nigdy nie musisz rezygnować z dodatkowej technologii.

Posiada również wbudowaną obróbkę przeciwdrobnoustrojową Microban®, która zapewnia 99% redukcję bakterii powodujących plamy i nieprzyjemny zapach na obudowie, tworząc czystszą powierzchnię.


There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question