• UGREEN UGREEN Apple Watch USB MFI wireless charger white (50944)

The Symbol : UGR668WHT
No goods
325.00
Enter your email
Shipping within 24h
Shipping price 0
Kurier (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 6.99
Paczkomaty InPost 12
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 35
The Availability Of Brak towaru
The Weight Of The 0.15 kg
Leave your phone

Kieszonkowa bezprzewodowa ładowarka pod port USB przeznaczona dla inteligentnych zegarków z serii Apple Watch. Ładowarka o rozmiarach breloczka do kluczy, którym zresztą śmiało może się stać, z uwagi na dołączony pasek. Niezależnie od tego gdzie jesteś, jeśli jest tam również złącze USB, Twojemu smartwatchowi nigdy nie zabraknie mocy.

Specyfikacja:

  • Marka: Ugreen
  • Wymiary: 41 mm x 62 mm x 20,4 mm
  • Kompatybilność: Apple Watch seria 1-6, Apple Watch SE z oprogramowaniem w wersji 5.2.1 lub starszym

Dla Apple Watch

Ładowarka jest kompatybilna ze modelami zegarków Apple Watch (od serii 1 do 4) oraz ich wariantami typu Apple Watch Nike+ czy Apple Watch Hermes. Bez względu na posiadany przez Ciebie smartwach giganta z Cupertino, akcesorium bez problemu odnowi jego energię. Jedyny warunek to oprogramowanie w wersji 5.2.1 lub starsze.

Klasa sama w sobie

Elegancki design, mocne PC i elastyczny silikon. Wszystko to razem składa się sprzęt, który nie tylko świetnie wygląda, ale również naprawdę trudno go uszkodzić. Co nie może dziwić, skoro możemy również korzystać z niego jako breloka do kluczy, który w kieszeni czy w torebce będzie narażony na różne niebezpieczeństwa.

Wbudowany magnes

Pod panelem ładowarki ukryty został niewielki magnes, który delikatnie przyciąga zegarek. Dzięki temu nie musisz martwić się odpowiednim umieszczeniem sprzętu na akcesorium, ani tym, że przypadkowa z niego spadnie. Jakby tego było mało, smartwatcha możesz ładować również w pionie, ponieważ siła przyciągania pewnie utrzymuje go również w tej pozycji. Doskonałe rozwiązanie w przypadku portów USB umieszczonych na górnej obudowie komputera czy hubów z pionowo ulokowanymi złączami.

7 poziomów zabezpieczeń

Ładowarka posiada zabezpieczenia przed przegrzaniem, przeładowaniem, przepięciami, prądem przetężeniowym, polem elektromagnetycznym oraz krótkimi spięciami. Do tego anti-reverse protection i dopasowanie optymalnego natężenia prądu do konkretnego urządzenia, za które odpowiada inteligentny układ zarządzający. Tym sposobem mamy kompletną ochronę zarówno akcesorium, jak i ładowanych sprzętów.

Błyskawiczne i bezpieczne ładowanie

Natężenie rzędu 2,5 A oraz najwyższej jakości komponenty to gwarancja szybkiego i bezpiecznego odnawiania energii. Podczas ładowanie żadne z urządzeń nie nagrzewa się nadmiernie, a cały proces zajmuje maksymalnie 2,5 godziny (do 100% baterii). Obejrzyj jakiś film, wdaj się w ciekawą dyskusje ze znajomym, lub zacznij przeglądać śmieszne koty w Internecie, a nim się spostrzeżesz, Twój sprzęt znów będzie gotów do działania!

Idealny kompan w podróży (nawet samolotem!)

Gadżet posiada kompaktowe wymiary, w związku z czym jego transport jest praktycznie bezproblemowy. Idealne rozwiązanie podczas długich podróży, które kończą się później niż energia w Twoim inteligentnym zegarku.

Ładowarka nie współpracuje z Apple Watch 5 gen.

KGO: 0,02 zł netto

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question